niedziela, 2 września 2012

GOLDEN ROSE RICH COLOR nr 08


GOLDEN ROSE RICH COLOR nr 08

Dziś w roli głównej piękny, neonowy roż. Podpatrzyłam go na którymś z blogów i po prostu musiałam go mieć! Stoisko GR było moje! :D

Lakier pokrył moje krótkie paznokcie* po 2 warstwach (jedna wygląda bardzo kiepsko) ale wszystko wyschło błyskawicznie więc nie narzekam, Śmiem sądzić, że przy dłuższych paznokciach potrzebne będą 3 warstwy by zakryć końcówki paznokcia. Ot, taki typowy żelek.

Oczywiście pędzelek jest obłędnie genialny-szeroki, gruby, dobrze wyprofilowany. Bardzo przyjemnie się nim maluje.Błysk gwarantowany. Na razie mam go na pazurach drugi dzień i trzyma się bez zastrzeżeń.

naturalne światło

naturalne światło
sztuczne światło

sztuczne światło
Kolor +
Pędzelek +
Konsystencja+
Cena +
Opakowanie +
Dostępność -+
Trwałość +
Ogółem: 6,5/7

Cena 6.90 zł za 10,5ml
Polecam i to bardzo !!


a tu LINK do koloru nr 26 z tej samej serii
Lui


* moje paznokcie są krótkie z dwóch powodów, po pierwsze uwielbiam żywe, neonowe, modne kolory na krótkich paznokciach, nie są wg. mnie zbyt wulgarne (nie jest to negatywne stwierdzenie, po prostu ja w długich pomalowanych na żywo paznokciach czuję się wulgarnie).  A po drugie w mojej pracy łatwiej jest gdy mam krótkie paznokcie. Czemu się tłumaczę? A no bo wiem, że uwielbiacie długie pazury a ja Wam tu ciągle prezentuje krótkie! :))5 komentarzy:

  1. świetny! uwielbiam takie cukierkowe odcienie :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Boski kolor, jeden z ładniejszych neonów jakie widziałam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten kolor lakieru to esencja słodkości :)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania.
Dyskusje wielce wskazane.
Chamstwo, złośliwość i spam będą usuwane!